InfoSoud - Vyhledávání informací o průběhu řízení

Potřebujete si ohlídat informace z InfoSOUDu? Máte více řízení, která potřebujete sledovat? Pak Vám nabízíme naši aplikaci.

 

Aplikace za Vás ohlídá veškeré změny, které se objeví v zápisu na oficiálních stránkách Justice - INFOSOUD a na případné změny Vás ihned upozorní.

 

Nemusíte stále zadávat  čísla spisů (řízení) při vyhledávání. Do databáze si je vložíte pouze jednou a aplikace sama za Vás všechna vložená řízení kontroluje. Pokud se někde objeví nový zápis nebo se jen změní datum "Poslední zápis do spisu", aplikace Vás na tyto skutečnosti upozorní.  Sledovat můžete třebas i jen "Nabytí právní moci" a pod.

 

Aplikace si stahuje prostřednictvím internetu data z oficiálních stránek justice.cz, která poskytuje Ministerstvo spravedlnosti. Data následně zpracovává a pokud najde nové informace o řízení, která požadujete sledovat(hlídat), upozorní Vás na tuto skutečnost.

 

Aplikace lze také spouštět jako službu na PC, takže při nastavení odesílání upozornění e-mailem Vás aplikace včas upozorní o nalezeném záznamu,  i když si nepustíte aplikaci sami nebo nejste třeba zrovna ve své kanceláři.

Webové stránky InfoSoud

Ano

Ano

Ne

Ne

Ne

Ne

Ne

Ne

Popis funkce

Informace o jednotlivých řízeních

Nutnost vkládat opětovně data

Hromadné zpracování záznamů

Upozornění na požadovaný záznam nebo změnu ve spisu

Možnost přiřadit ke spisu (řízení) klienta i odpůrce

Automatické zasílání upozorňujících emailů na změnu ve spisu

Kliknutím zobrazit další informace (Infojednání, ARES,...)

Možnost vkládat datum odeslání k soudu

 (včetně graf. rozlišení v seznamu)

Naše aplikace

Ano

Ne

Ano

Ano

Ano

Ano

Ano

Ano

Aktualizováno  18. ledna 2014

© po o 20 design